актуальний каталог товарів та ціни дивіться на z24.shop
  • Новий
ACANA Adult Small Breed
  • ACANA Adult Small Breed

ADULT SMALL BREED - Сухий Корм Для Собак Малих Порід

Корм Для Дорослих Собак Малих Порід Переповнений м’ясом Вирощених На «Вільному Вигулі» Курчат, Цільними Яйцями З Місцевих Ферм, Виловленою Тихоокеанською Камбалою, Фруктами Та Овочами

Пакування
Купити в-1-клік

ADULT SMALL BREED

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СОБАК МАЛИХ ПОРІД (СТАРШЕ 1 РОКУ)

Всі собаки за природою м’ясоїдні, адаптовані до споживання раціонів, збагачених різноманітними видами м’яса з меншою кількістю фруктів та овочів.

Саме тому формула ACANA Adult Small Breed переповнена м’ясом вирощених на «вільному вигулі» курчат, цільними яйцями з місцевих ферм, виловленою тихоокеанською камбалою, фруктами та овочами. Всі ці інгредієнти у біологічному співвідношенні WholePreyдоставляються до нас на фабрику свіжими щодня.

Без зерна та швидких вуглеводів на зразок картоплі та тапіоки АКАНА містить м’ясні протеїни, що необхідні для здоров’я та відмінної фізичної кондиції Вашого собаки.

Виготовлені на наших, відмічених нагородами кухнях, зі свіжих канадських інгредієнтів, Біологічно Відповідні корми АКАНА – це смачний спосіб забезпечити Вашому вихованцеві силу, здоров’я та довголіття.

Свіже м’ясо курчати без кісток (12 %), висушене м’ясо курчати (12 %), висушене м’ясо індички (12 %), червона сочевиця, зелений горошок, квасоля, курячий жир (5 %), лівер (печінка, серце, нирки)(4 %), висушене м’ясо оселедця (4 %), свіжі цільні яйця (4 %), свіже м’ясо камбали без кісток (4%)

a52360

Характеристики

Білок
31
Жирність
17
Вид
Сухий Корм
Порода
Дрібні
Міні
Клас
Холістік
Серія
Щоденний
Вік
Дорослі
Старі
Призначення
Собаки
Страна_производства
Канада
privatmarket.ua
Корм для собак

Спеціальні посилання

ean13
064992523602
Новий товар