актуальний каталог товарів та ціни дивіться на z24.shop
  • Новий
ACANA Light&Fit
  • ACANA Light&Fit
  • ACANA Light&Fit

LIGHT and FIT- Корм Для Дорослих Собак З Надмірною Вагою

Корм Для Дорослих Собак З Надмірною Вагою, Складається З М’яса Вирощених На «Вільному Вигулі» Курчат, Цільними Яйцями З Місцевих Ферм, Камбалою, Виловленою Біля Острова Північний Ванкувер Фруктами Та Овочами

Пакування
Купити в-1-клік

LIGHT & FIT

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СОБАК З НАДМІРНОЮ ВАГОЮ СТАРШЕ 1 РОКУ

Собакам з надмірною вагою, для оптимального стану їх організму, необхідний раціон з великою кількістю м’ясних протеїнів – для підтримки м’язової маси; з низьким вмістом вуглеводів – для контролю ваги тіла.

Саме тому, ACANA Light & Fit складається з м’яса вирощених на «вільному вигулі» курчат, цільними яйцями з місцевих ферм, камбалою, виловленою біля острова північний Ванкувер фруктами та овочами. Всі ці інгредієнти доставляються до нас на фабрику свіжими щодня, сповнені неоціненною користю та смаком.

Без зерна та швидких вуглеводів на зразок картоплі та тапіоки АКАНА містить м’ясні протеїни, що необхідні для підтримки оптимальної маси тіла та відмінної фізичної кондиції Вашого собаки.

Виготовлені на наших, відмічених нагородами кухнях, зі свіжих канадських інгредієнтів, Біологічно Відповідні корми АКАНА – це смачний спосіб забезпечити Вашому вихованцеві силу, здоров’я та довголіття.

НАЙКРАЩІ ТА НАЙСВІЖІШІ КАНАДСЬКІ ІНГРЕДІЄНТИ

ACANA Light & Fit містить неперевершене різноманіття свіжих канадських інгредієнтів вирощених або виловлених людьми яких ми знаємо і яким ми віримо, визнані придатними для споживання в їжу людям та доставляються на кухні свіжими щодня!

Свіже м’ясо курчати без кісток (16 %), висушене м’ясо курчати (14 %), висушене м’ясо індички (14 %), червона сочевиця, зелений горошок, клітковина горошку, лівер (печінка, серце, нирки)(5 %), висушене м’ясо оселедця (5 %), свіжі цільні яйця (4 %), свіже м’ясо камбали без кісток (4%)

a51211

Характеристики

Білок
35
Жирність
11
Вид
Сухий Корм
Порода
Великі
Гігантскі
Дрібні
Міні
Середні
Клас
Холістік
Серія
Щоденний
Вік
Дорослі
Призначення
Собаки
Страна_производства
Канада
privatmarket.ua
Корм для собак

Спеціальні посилання

ean13
064992512118
Новий товар