актуальний каталог товарів та ціни дивіться на z24.shop
  • Новий
ACANA Puppy & Junior
  • ACANA Puppy & Junior
  • ACANA Puppy & Junior

PUPPY and JUNIOR - Корм Для Цуценят з м’ясом Курчат

Біологічно Відповідний Корм Для Цуценят (Вага Дорослої Собаки Від 9 До 25 Кг) Наповнений М’Ясом Вирощених На «Вільному Вигулі» Курчат, Цільними Яйцями З Місцевих Ферм, Камбалою, Виловленою Біля Острову Північний Ванкувер

Пакування
Купити в-1-клік

PUPPY & JUNIOR

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНИЙ КОРМ ДЛЯ ЦУЦЕНЯТ (ВАГА ДОРОСЛОЇ СОБАКИ ВІД 9 ДО 25 КГ)

За своєю природою всі цуценята факультативні хижаки. Це означає, що вони потребують раціони, що включають в себе різноманітні види м’яса з меншою кількістю фруктів та овочів.

Саме тому ACANA Puppy & Junior наповнена м’ясом вирощених на «вільному вигулі» курчат, цільними яйцями з місцевих ферм, камбалою, виловленою в біля острову Північний Ванкувер. Всі ці інгредієнти доставляються до нас на фабрику свіжими щодня для максимального збереження смаку та харчової цінності.

Без зерна та швидких вуглеводів на зразок картоплі та тапіоки, АКАНА містить м’ясні протеїни, що необхідні для швидкого розвитку та відмінної фізичної кондиції Вашого цуценяти.

Виготовлені на наших, відмічених нагородами кухнях, зі свіжих канадських інгредієнтів, Біологічно Відповідні корми АКАНА – це смачний спосіб забезпечити Вашому вихованцеві силу, здоров’я та довголіття.

НАЙКРАЩІ ТА НАЙСВІЖІШІ КАНАДСЬКІ ІНГРЕДІЄНТИACANA Puppy & Junior містить неперевершене різноманіття свіжих канадських інгредієнтів вирощених або виловлених людьми яких ми знаємо і яким ми віримо, визнані придатними для споживання в їжу людям та доставляються на кухні свіжими щодня!Свіже м’ясо курчати без кісток (16 %), висушене м’ясо курчати (13 %), висушене м’ясо індички (13 %), червона сочевиця, зелений горошок, лівер (печінка, серце, нирки)(6 %)

a50017

Характеристики

Білок
33
Жирність
20
Вид
Сухий Корм
Порода
Середні
Клас
Холістік
Серія
Щоденний
Вік
Щенята
Призначення
Собаки
Страна_производства
Канада
privatmarket.ua
Корм для собак

Спеціальні посилання

ean13
064992500177
Новий товар