актуальний каталог товарів та ціни дивіться на z24.shop
  • Новий
ACANA Puppy Large Breed
  • ACANA Puppy Large Breed
  • ACANA Puppy Large Breed

PUPPY LARGE BREED - Корм Для Цуценят Великих Порід

Корм Для Цуценят Великих Порід, Високопротеїновий Раціон Для Правильного Формування І Розвитку м’язової Маси; Низькоуглеводний, Для Контролю Ваги; Збалансований За Мінералами Для Правильного Розвитку Опорно-Рухового Апарату

Пакування
Купити в-1-клік

PUPPY LARGE BREED

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНИЙ КОРМ ДЛЯ ЦУЦЕНЯТ ВЕЛИКИХ ПОРІД (ВАГА ДОРОСЛОЇ СОБАКИ БІЛЬШЕ 25 КГ)

Цуценятам великих порід необхідний спеціальний раціон: високопротеїновий для правильного формування і розвитку м’язової маси; низькоуглеводний, для контролю ваги; збалансований за мінералами для правильного розвитку опорно-рухового апарату.

Саме тому формула Puppy Large Breed переповнена м’ясом вирощених на «вільному вигулі» курчат, цільними яйцями з місцевих ферм, камбалою, виловленою в дикій природі, фруктами та овочами. Всі ці інгредієнти у біологічному співвідношенні WholePreyдоставляються до нас на кухні свіжими щодня.

Без зерна та швидких вуглеводів на зразок картоплі та тапіоки, АКАНА містить м’ясні протеїни, що необхідні для швидкого розвитку та відмінної фізичної кондиції Вашого цуценяти.

Виготовлені на наших, відмічених нагородами кухнях, зі свіжих канадських інгредієнтів, Біологічно Відповідні корми АКАНА – це смачний спосіб забезпечити Вашому вихованцеві силу, здоров’я та довголіття.

ACANA Puppy Large Breed містить неперевершене різноманіття свіжих канадських інгредієнтів вирощених або виловлених людьми яких ми знаємо і яким ми віримо, визнані придатними для споживання в їжу людям та доставляються на кухні свіжими щодня!

Свіже м’ясо курчати без кісток (16 %), висушене м’ясо курчати (15 %), висушене м’ясо індички (14 %), червона сочевиця, зелений горошок, лівер (печінка, серце, нирки)(6 %)

a50117

Характеристики

Білок
33
Жирність
15
Вид
Сухий Корм
Порода
Великі
Гігантскі
Клас
Холістік
Серія
Щоденний
Вік
Щенята
Призначення
Собаки
Страна_производства
Канада
privatmarket.ua
Корм для собак

Спеціальні посилання

ean13
064992501174
Новий товар