актуальний каталог товарів та ціни дивіться на z24.shop
  • Новий
ACANA Senior Dog
  • ACANA Senior Dog
  • ACANA Senior Dog

SENIOR DOG - Сухий Корм Для Собак Всіх Порід Від 7 Років І Старше

Корм Для Собак Всіх Порід Від 7 Років І Старше, Містить Високоякісні Протеїни З Високопоживних Джерел, Включаючи М’ясо Курчат Породи Кобб, Вирощених На Вільному Вигулі, Цільні Яйця З Місцевих Ферм, Та М’ясо Тихоокеанської Камбали

Пакування
Купити в-1-клік

SENIOR DOG

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНИЙ КОРМ ДЛЯ СОБАК ВСІХ ПОРІД ВІД 7 РОКІВ І СТАРШЕ

Старіючим собакам необхідна дієта, збагачена м’ясними протеїнами, для підтримки їх мускулатури, та з меншим вмістом вуглеводів, які у надмірній кількості стають частою причиною ожиріння та діабету.

АКАНА Сеньйор містить високоякісні протеїни з високопоживних джерел, включаючи м’ясо курчат породи Кобб, вирощених на вільному вигулі, цільні яйця з місцевих ферм, та м’ясо тихоокеанської камбали. Всі ці інгредієнти світового класу якості доставляються до нас СВІЖИМИ ЩОДЕННО.

Для підтримки рівня цукру на фізіологічному рівні, ми замінили швидкі вуглеводи на зразок картоплі та тапіоки низькоглікемічними овочами та фруктами, такими як гарбуз та мускатний гарбуз.

Виготовлені на наших, відмічених нагородами кухнях, зі свіжих канадських інгредієнтів, Біологічно Відповідні корми АКАНА – це смачний спосіб забезпечити Вашому вихованцеві силу, здоров’я та довголіття.

НАЙКРАЩІ ТА НАЙСВІЖІШІ КАНАДСЬКІ ІНГРЕДІЄНТИ

ACANA Senior містить неперевершене різноманіття свіжих канадських інгредієнтів вирощених або виловлених людьми яких ми знаємо і яким ми віримо, визнані придатними для споживання в їжу людям та доставляються на кухні свіжими щодня!

Свіже м’ясо курчати без кісток (16 %), висушене м’ясо курчати (15 %), висушене м’ясо індички (14 %), червона сочевиця, зелений горошок, лівер (печінка, серце, нирки)(4 %), висушене м’ясо оселедця (4 %), клітковина горошку, свіжі цільні яйця (4 %), свіже м’ясо камбали без кісток (4%)

a51011

Характеристики

Білок
33
Жирність
14
Вид
Сухий Корм
Порода
Великі
Гігантскі
Дрібні
Міні
Середні
Клас
Холістік
Серія
Щоденний
Вік
Старі
Призначення
Собаки
Страна_производства
Канада
privatmarket.ua
Корм для собак

Спеціальні посилання

ean13
064992510114
Новий товар