Замовлення можете відправляти у Viber або Telegram 073 214 3887
  • Новий
ACANA Sport&Agility
  • ACANA Sport&Agility
  • ACANA Sport&Agility

SPORT and AGILITY- Сухий Корм Для Активних Собак

3 847,74 ₴
Без податку

Корм Для Активних Собак На 75% Складається З М’яса Вирощених На «Вільному Вигулі» Курчат, Цільними Яйцями З Місцевих Ферм, Камбалою, Виловленою Біля Острова Північний Ванкувер Фруктами Та Овочами

Пакування
Кількість
В наявності

Купити в-1-клік

SPORT & AGILITY

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНИЙ КОРМ ДЛЯ АКТИВНИХ СОБАК

Чи бере ваша активна собака участь у аджиліті або полює у полях, випасає овець або пробирається через снігові замети – вона спортсмен з підвищеними потребами у раціоні, з високим вмістом жирів та протеїнів, для забезпечення його силою та витривалістю.

Саме тому, ACANA Sport & Agility на 75% складається з м’яса вирощених на «вільному вигулі» курчат, цільними яйцями з місцевих ферм, камбалою, виловленою біля острова північний Ванкувер фруктами та овочами. Всі ці інгредієнти доставляються до нас на фабрику свіжими щодня, сповнені неоціненною користю та смаком.

Без зерна та швидких вуглеводів на зразок картоплі та тапіоки АКАНА містить м’ясні протеїни, що необхідні для підтримання сили, здоров’я та витривалості Вашого вихованця.

Виготовлені на наших, відмічених нагородами кухнях, зі свіжих канадських інгредієнтів, Біологічно Відповідні корми АКАНА – це смачний спосіб забезпечити Вашому вихованцеві силу, здоров’я та довголіття.

НАЙКРАЩІ ТА НАЙСВІЖІШІ КАНАДСЬКІ ІНГРЕДІЄНТИ

ACANA Sport & Agility містить неперевершене різноманіття свіжих канадських інгредієнтів вирощених або виловлених людьми яких ми знаємо і яким ми віримо, визнані придатними для споживання в їжу людям та доставляються на кухні свіжими щодня!

Свіже м’ясо курчати без кісток (16 %), висушене м’ясо курчати (16 %), висушене м’ясо індички (14 %), червона сочевиця, курячий жир (7 %), зелений горошок (5%), лівер (печінка, серце, нирки)(4 %), висушене м’ясо оселедця (4 %), жир з оселедця (4 %), свіжі цільні яйця (4 %), свіже м’ясо камбали без кісток (4%)

a53017

Характеристики

Білок
35
Жирність
22
Порода
Великі
Гігантскі
Середні
Клас
Холістік
Серія
Щоденний
Вік
Дорослі
Страна_производства
Канада
privatmarket.ua
Корм для собак

Спеціальні посилання

ean13
064992530174
Новий товар