замовлення також можна робити за телефоном та Viber: 073-214-38-87 або безкоштовним дзвінком на номер 0 800 750 350
ORAL SENSITIVE 0,4 kg
  • ORAL SENSITIVE 0,4 kg
  • ORAL SENSITIVE 0,4 kg
  • ORAL SENSITIVE 0,4 kg
  • ORAL SENSITIVE 0,4 kg
  • ORAL SENSITIVE 0,4 kg
  • ORAL SENSITIVE 0,4 kg

ORAL SENSITIVE

115,00 ₴
без податку

ORAL CARE

Повнораціонний збалансований корм для котів у віці від 1 до 7 років, що сприяє зменшенню утворення зубного каменю та підтримує здоров'я ротової порожнини.

Вага Упаковки
Кількість

Купити в-1-клік

ДОВЕДЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ: зниження утворення зубного каменю на 59% через 28 днів

ORAL CARE - це повнораціонний збалансований корм, що сприяє зменшенню утворення зубного каменю та підтримує здоров'я ротової порожнини.
Механічна дія: розмір і форма крокет раціону ORAL CARE розроблені спеціально для стимулювання розгризання, що сприяє регулярному очищенню зубів і зменшує утворення зубного нальоту.
Хімічна дія: формула раціону збагачена сполуками "активний зубний агент", які зв’зують кальцій в слині та сприяють запобіганню його відкладенню у вигляді зубного каменю.
Доведена ефективність
Зниження утворення зубного каменю на 59% через 28 днів годування виключно раціоном ORAL CARE*.
Внутрішнє дослідження Royal Canin 2005 р.: порівняння з контрольним раціоном для дорослих котів, що не містить комплекс Oral Care з активними компонентами, і тестування на тваринах із найбільш вразливими зубами.

410

>Допомагає підтримувати здоров'я сечовивідних шляхів завдяки правильному балансу мінералів.

Склад

Дегідратоване м'ясо птиці, рис, кукурудза, ізолят білків рослинного походження, тваринні жири, кукурудзяне борошно, рослинна клітковина, гідролізат білків тваринного походження, пшениця, кукурудзяний глютен, мінеральні речовини, буряковий жом, риб'ячий жир, фруктоолігосахаріди, соєва олія, оболонки та насіння подорожника.* L.I.P. - білки, що відібрані за принципом максимальної засвоюваності.

92028

Спеціальні посилання

ean13
3182550717175
Новий товар