актуальний каталог товарів та ціни дивіться на z24.shop
  • Новий
ORIJEN 6 FISH CAT&KITTEN
  • ORIJEN 6 FISH CAT&KITTEN
  • ORIJEN 6 FISH CAT&KITTEN

SIX FISH Cat - Рибний Корм Для Котів Для Всіх Стадій Життя

Biologically Appropriate Корм Для Котів Для Всіх Стадій Життя - Свіжа Тихоокеанська Сардина, Хек, Макрель, Камбала, Морський Окунь Та Солея

Пакування
Купити в-1-клік

BIOLOGICALLY APPROPRIATE | ДЛЯ ВСІХ СТАДІЙ ЖИТТЯ

СВІЖА ТИХООКЕАНСЬКА САРДИНА, ХЕК, МАКРЕЛЬ, КАМБАЛА, МОРСЬКИЙ ОКУНЬ ТА СОЛЕЯ.

НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ РІЗНОМАНІТТЯ СВІЖОЇ ЦІЛЬНОЇ РИБИ, ВИЛОВЛЕНОЇ В ТИХОМУ ОКЕАНІ, БІЛЯ БЕРЕГІВ О. ПІВНІЧНИЙ ВАНКУВЕР. ЩОБ ПОВНІСТЮ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ БІОЛОГІЧНІ ПОТРЕБИ ВАШОГО КОТА У ВИСОКОПРОТЕЇНОВИХ РАЦІОНАХ.

Переповнений високопоживними протеїнами (40%), з меншою кількістю вуглеводів (16%), ORIJEN SIX FISH забезпечує природне харчування котів на всіх стадіях життя, у відповідності до їх еволюційних та біологічних потреб.

Не йдучи в порівняння з жодним кормом для котів, 2/3 риби у складі корму ORIJEN являється СВІЖОЮ (охолодженою, без додавання консервантів )або СИРОЮ (миттєво замороженою, без додавання консервантів), включаючи топ 6 інгредієнтів у складі.

1/3 інгредієнтів – це цільна риба, висушена при температурі 90°C. Відмінне концентроване джерело високопоживних протеїнів, надходження яких неможливо забезпечити додаючи лише свіжу рибу.

Високопоживне співвідношення інгредієнтів WholePrey, включаючи м’ясо риби, органи та хрящі забезпечує надходження всіх поживних речовин, необхідних Вашому коту. Цинк, холін та мідь – єдині добавки, які ми додаємо.

Для посилення натурального смаку, до складу корму ми включили ліофілізовані інгредієнти: печінку тріски, що робить ORIJEN смачним вибором навіть для найвибагливіших у їжі котів.

85% М’ЯСО | 15% ФРУКТИ ТА ОВОЧІ

Свіжа тихоокеанська сардина (26%), свіжий цільний тихоокеанський хек (9%), свіжа цільна тихоокеанська макрель (8%), свіжа цільна тихоокеанська камбала (5%), свіжий цільний морський окунь (5%), свіжа цільна солея (5%)

o28154

Характеристики

privatmarket.ua
Корм для кошек

Спеціальні посилання

ean13
064992281540
Новий товар