актуальний каталог товарів та ціни дивіться на z24.shop
ORIGINAL
  • ORIGINAL
  • ORIGINAL

ORIGINAL - Корм Для Собак Для Всіх Стадій Життя

Biologically Appropriate Корм Для Собак Для Всіх Стадій Життя Свіже М’Ясо Курчат Та Індички, «Вирощених На Вільному Вигулі», Цільні Гніздові Яйця Та Риба, Виловлена В Природі.

Пакування
Купити в-1-клік

BIOLOGICALLY APPROPRIATE | ДЛЯ ВСІХ СТАДІЙ ЖИТТЯ

СВІЖЕ М’ЯСО КУРЧАТ ТА ІНДИЧКИ, «ВИРОЩЕНИХ НА ВІЛЬНОМУ ВИГУЛІ», ЦІЛЬНІ ГНІЗДОВІ ЯЙЦЯ ТА РИБА, ВИЛОВЛЕНА В ПРИРОДІ.

У ВСІХ СОБАК ВІД ТАКС ДО ДАТСЬКИХ ДОГІВ, ОДНАКОВІ БІОЛОГІЧНІ ПОТРЕБИ У ВИСОКОПРОТЕЇНОВИХ М’ЯСНИХ РАЦІОНАХ, ЩО ВКЛЮЧАЮТЬ РІЗНОМАНІТНІ ВИДИ СВІЖОГО М’ЯСА.

Переповнений високопоживними протеїнами (38%), з меншою кількістю вуглеводів (19%), ORIJEN забезпечує природне харчування собак на всіх стадіях життя, у відповідності до їх еволюційних та біологічних потреб.

Не йдучи в порівняння з жодним кормом для собак, 2/3 м’яса у складі корму ORIJEN являється СВІЖИМ (охолодженими, без додавання консервантів) або СИРИМ (миттєво замороженим, без додавання консервантів), включаючи топ 10 інгредієнтів.

1/3 м’ясних інгредієнтів – це м’ясо курчат, індички та риба, висушені при температурі 90°C. Відмінне концентроване джерело високопоживних протеїнів.

Високопоживне співвідношення інгредієнтів WholePrey, включаючи м’ясо, органи та хрящі у поєднанні з цільною рибою та цільними свіжими яйцями забезпечує надходження всіх поживних речовин, необхідних Вашому собаці.

Для посилення натурального смаку, до складу кормів ми включили ліофілізовані інгредієнти: печінку курки та індички, що робить ORIJEN смачним вибором навіть для найвибагливіших у їжі собак.

85% М’ЯСА | 15% FФРУКТИ ТА ОВОЧІ

Свіже м’ясо курчати (13%), свіже м’ясо індички (7%), свіжі цільні яйця (7%), свіжа куряча печінка (6%), свіжий цільний оселедець (6%), свіжа цільна камбала (5%)

o18234

Характеристики

privatmarket.ua
Корм для собак

Спеціальні посилання

ean13
064992182342
Новий товар