актуальний каталог товарів та ціни дивіться на z24.shop
ORIGINAL TREATS
  • ORIGINAL TREATS
  • ORIGINAL TREATS

ORIGINAL TREATS - Біологічно Відповідні Ласощі Для Собак

Біологічно Відповідні Ласощі Для Собак - Виготовлено З М’Яса Курчат Та Індички, Вирощених На «Вільному Вигулі» Та Камбали, Виловленої В Природі

Пакування
Купити в-1-клік

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНІ ЛАСОЩІ ДЛЯ СОБАК

ВИГОТОВЛЕНО З М’ЯСА КУРЧАТ ТА ІНДИЧКИ, ВИРОЩЕНИХ НА «ВІЛЬНОМУ ВИГУЛІ» ТА КАМБАЛИ, ВИЛОВЛЕНОЇ В ПРИРОДІ.

СМАЧНІ ТА ПОЖИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ: СВІЖЕ М’ЯСО ПТИЦІ ТА РИБА ПРОХОДЯТЬ ПРОЦЕС БЕРЕЖНОЇ ЛІОФІЛІЗАЦІЇ, КОНЦЕНТРУЮЧИ ПРИРОДНИЙ СМАК ТА АРОМАТ У ЛАСОЩАХ, ЯКІ ДІЙСНО ПОЛЮБИТЬ ВАШ СОБАКА.

100% м’ясо, 100% натуральне. Наші м’ясні інгредієнти доставляються СВІЖИМИ (охолодженими, без додавання консервантів) або СИРИМИ (миттєво замороженими, без додавання консервантів), а потім піддаються процесу ліофілізації.

Високопоживне співвідношення WholePrey, включаючи свіже м’ясо, органи та хрящі у поєднанні зі свіжою камбалою являються природним джерелом практично всіх поживних речовин, необхідних для повноцінного харчування собак.

Ми ліофілізуємо ласощі на наших власних кухнях, без проварювання та додавання консервантів, зберігаючи весь природний смак та користь у наших ласощах.

ІНГРЕДІЄНТИ, ЯКІ МИ ЛЮБИМО ВІД ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ЯКИМ МИ ДОВІРЯЄМО

Свіжа куряча печінка (30%), свіжа печінка індички (30%), свіжа курка (18%), свіжа індичка (18%), свіжа стрілозуба камбала (4%).

НИЗЬКОКАЛОРІЙНІ, БЕЗ ВУГЛЕВОДІВ

Виготовлені на 100% з м’яса тварин, вирощених на ранчо наші Біологічно Відповіднітм ласощі ORIJEN ORIGINAL для собак абсолютно не містять вуглеводів. Ми рекомендуємо давати ласощі в помірній кількості, в якості корисної винагороди. 1 шматочок містить всього 6 калорій, тому ви можете пригощати Вашого улюбленця із задоволенням.

o58442

Характеристики

privatmarket.ua
Корм для собак

Спеціальні посилання

ean13
064992584429
Новий товар