Замовлення можете відправляти у Viber або Telegram 073 214 3887
SIX FISH TREATS
  • SIX FISH TREATS
  • SIX FISH TREATS

SIX FISH TREATS - Ласощі Для Собак Зі Свіжої Риби

413,88 ₴
Без податку

Біологічно Відповідні Ласощі Для Собак - Виготовлено Зі Свіжої Риби, Виловленої Біля Берегів Острову Північний Ванкувер

Пакування
Кількість
Під Замовлення

Купити в-1-клік

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНІТМ ЛАСОЩІ ДЛЯ СОБАК

ВИГОТОВЛЕНО ЗІ СВІЖОЇ РИБИ, ВИЛОВЛЕНОЇ БІЛЯ БЕРЕГІВ ОСТРОВУ ПІВНІЧНИЙ ВАНКУВЕР

СМАЧНА ТА ПОЖИВНА, НАША РИБА ПРИБУВАЄ ДО НАС НА КУХНІ ЦІЛЬНОЮ, СВІЖОЮ ТА ХОЛОДНОЮ, ЯК ВОДИ З ЯКИХ ВОНА ВИЛОВЛЮЄТЬСЯ – ВІДТВОРЮЮЧИ СМАК, ЯКИЙ ПОЛЮБИТЬ ВАШ СОБАКА.

100% риби, 100% натуральні. Риба доставляється до нас щоденно СВІЖОЮ (охолодженою, без додавання консервантів) або СИРОЮ (миттєво замороженою, без додавання консервантів), де потім ми піддаємо її процесу ліофілізації.

Високопоживне співвідношення WholePrey, включаючи цільну рибу, органи та хрящі являється природним джерелом практично всіх поживних речовин, необхідних для повноцінного харчування собак.

Ми ліофілізуємо ласощі на наших власних кухнях, без проварювання та додавання консервантів, зберігаючи весь природний смак та користь у наших ласощах.

ІНГРЕДІЄНТИ, ЯКІ МИ ЛЮБИМО ВІД ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ЯКИМ МИ ДОВІРЯЄМО

Свіжа камбала (22%), свіжа тихоокеанська сардина (22%), свіжа камбала білобрюха (19%), свіжий морський окунь (18%), свіжа тихоокеанська макрель (15%), свіжий тихоокеанський хек (4%).

НИЗЬКОКАЛОРІЙНІ, БЕЗ ВУГЛЕВОДІВ

Виготовлені з риби на 100%, наші Біологічно Відповіднітм ласощі для собак ORIJEN SIX FISH зовсім не містять вуглеводів. Ми рекомендуємо давати ласощі в помірній кількості, як корисне для здоров’я заохочення. В одному шматочку міститься лише 4 калорії.

o50870

Характеристики

privatmarket.ua
Корм для собак

Спеціальні посилання

ean13
064992588427
Новий товар